Intenzivní jazykové kurzy

Zažijte raketový start v cizím jazyce.

Unikátní jazykové kurzy, které vás za necelý týden
vynesou na další jazykovou úroveň.

00%

zákazníků doporučuje Intenzivní kurz

Zobrazit recenze »

"Ne"tradiční intenzivní jazykový kurz, který změní váš život


Čekají vás čtyři dny výuky  vedené unikátní Metodou zrychleného učení spojeného s odpočinkem ve wellness resortu a následně tři týdny telefonické výuky z pohodlí domova. Intenzivní kurz oceníte, zejména pokud chcete udělat pokrok v jazyce za krátkou dobu nebo nemáte trpělivost s klasickými docházkovými kurzy.

 • Učíme unikátní metodou

  Metoda Zrychleného učení jsme založili na moderních neurovědních poznatcích. Propojujeme relaxační a sugestopedické postupy, které vás doslova připoutají ke studiu.

 • Atmosféra, která vás bude bavit

  Naši účastníci si pochvalují přátelskou atmosféru ve skupinách a pohodové lektory. Nebudete se chtít přestat učit.

 • Garantujeme výsledek

  Díky dlouholetým zkušenostem můžeme garantovat, že na kurzu rozmluvíme i úplného začátečníka. Všichni účastníci odjíždějí s vyšší jazykovou úrovní.

 • A po práci zasloužený odpočinek

  Intenzivní kurzy probíhají v rekreačním resortu v Luhačovicích a v opavské Belarii, které nabízejí širokou paletu wellness a rekreačních aktivit. O čas na odpočinek nebude nouze.

Co vás čeká na jazykovém kurzu


 • Hravost díky přezdívkám

  Na začátku kurzu si pro sebe vyberete přezdívku. K přezdívce si sami vymyslíte i fiktivní příběh, který během kurzu budete vyprávět. Z Petra z Humpolce se tak může rázem stát José s Barcelony, slavný toreador. Všechny každodenní starosti díky tomu necháte za sebou a otevřete svou mysl fantazii a tvořivosti.

 • Relaxační techniky pro podporu učení

  Jednotlivé lekce kurzu jsou opravdu intenzivní. Abychom udrželi vaši pozornost stále na vysoké úrovni, prokládáme jednotlivé hodiny relaxačními přestávkami za zvuků šamanských bubnů a meditační hudby. Tím aktivujeme alfa stav vašeho mozku, který pozitivně ovlivňuje učení. Z kurzu díky tomu nejste vyčerpaní. Po skončení kurzu se naopak vracíte plní energie a nadšení.

 • Kostní sluchátka a vícesmyslové učení

  K mixu aktivit, které na kurzu zažijete, patří i samostudium zaměřené na propojení prožitku a studované látky. To funguje na bázi podvědomé vícesmyslové stimulace. Do speciálních kostních sluchátek si pustíte text dané lekce, i když zrovna budete dělat něco jiného. Cílem je, aby se vám text spojil i s podněty z dalších smyslů a lépe jste si ho tak osvojili do aktivního používání.

 • Kreativní učební materiály

  Učební materiály, které na začátku dostanete jsou místem, kde můžete dát průchod své fantazii. Můžete do nich vlepovat poznámky na kartičkách, zvýrazňovat vztahy zvýrazňovači, kreslit, omalovávat. Čím kreativnější budete, tím lépe se vám z materiálů bude učit.

 • Telefonické opáčko po skončení kurzu

  Z domova, na cestách, v práci. Po skončení kurzu vás čeká tří týdenní telefonické opakování s našimi lektory. Bavit se budete o příbězích z kurzu, probírané gramatice nebo aktuální situaci. V patnácti minutách denně si bezpečně ukotvíte znalosti, které jste nabyli na kurzu.

Vyberte si vhodný jazykový kurz


Zvolte jazyk, ve kterém máte zájem se zlepšit,
a podívejte se na vypsané kurzy.

Tisíce spokojených účastníků


Místa konání


Intenzivní kurzy jsou určeny těm z vás, kteří chtějí intenzivní jazykovou výuku strávit v malebné přírodě. Hotely oplývají doplňkovými službami jako je relaxační centrum s bazénem, saunou a možnostmi dalšího sportovního vyžití.

Výuka probíhá přímo v hotelu, kde vám rádi zajistíme i ubytování.

 • Intenzivní kurzy v hotelu Belaria

Zázrak jménem Zrychlené učení

Používáme moderní poznatky neurověd, abychom odblokovali skrytý potenciál vašeho mozku. Metoda v sobě spojuje sugestopedické a relaxační techniky, stejně jako prvky Callanovy metody a techniky odblokování pravé hemisféry mozku.

Výsledkem je efektivní učení bez biflování s úžasnými výsledky. Naše zakladatelka a garantka metody Zrychleného učení Mgr. Renata Šťastná svou metodu neustále zdokonaluje již sedmnáct let.

Více o metodě
Intenzivní kurz není pro vás?

Zkuste telefonickou výuku nebo docházkový kurz