O ABECEDĚ


  Kategorie

Zvolte jazyk

Jazyková úroveň (více o úrovních »)

Místo kurzu

 
Hodnocení studentů 4.7/5 Podrobně (93.11%)

O Abecedě / Co o nás řekli naši klienti

Co o nás řekli naši klienti

Cítily jsme se jako lidé

»Chtěla bych poděkovat za hezké zážitky z prázdninového kurzu angličtiny v Luhačovicích, který jsem absolvovala se svou dcerou. Obě dvě jsme byly velmi mile překvapeny přístupem, super atmosférou, úžasnými lektorkami. Shodly jsme se . že to byl náš první kurz angličtiny, kde jsme se cítily jako lidé a neprožívaly jsme stresy.

Obdivovla jsem připravenost, trpělivost a lidské kvality lektorky Moniky, která úžasně zvládala chlapce -teenagera v naší skupině nebo méně chápající studenty. Opravdu klobouk dolů.Taktéž dcera byla nadšená z lektorky Vendy. Ještě jednou děkuji a těšíme se na příští rok.«

Lenka Matyščáková

Bylo to účinné

»Naši společnost koupil zahraniční investor. Všichni ředitelé poboček se ocitli před nelehkým úkolem – do roka a do dne zvládat porady v angličtině. Rozhodli jsme se pro roční studium v intenzivních vícedenních jazykových blocích s jazykovou školou ABECEDA. Bylo to účinné !!. Těšili jsme se na každou další lekci a naprostá většina účastníků splnila své cíle,«

Ing. Jan Kozina, ředitel společnosti Trenkwalder a.s.

Zajímavá a kvalitní výuka

Jazykový kurz – intenzivní studium ruštiny pro naši společnost zajišťovala ABECEDA s.r.o., Opava v měsíci dubnu a květnu 2009 v rozsahu 96 hodin. Kurz probíhal v Opavě v sídle výše uvedené společnosti. Kurzu se zúčastnilo 9 zaměstnanců naší společnosti.

Ze strany společnosti Abeceda s.r.o. byli splněny všechny požadavky kladené ze strany ÚP v Bruntále. Tato společnost zajišťovala rovněž evidenci účastníků s uvedením data, tématu, hodiny začátku a konce, počtu hodin, jména lektora a seznamem účastníků. Po ukončení kurzu zaslala neprodleně závěrečný protokol, fakturu,seznam zaměstnanců, kteří úspěšně ukončili kurz, takže nedošlo k žádnému prodlení při vyúčtování dotace z ÚP. Hodnocení zaměstnanců: Ačkoli se délka denní výuky zdála náročná, dle sdělení zaměstnanců probíhala výuka zajímavou formou a neměli potíže s udržením pozornosti. Lektor je vždy dokázal zaujmout. Dle jejich sdělení byl kurz velmi kvalitní z hlediska osoby lektora, poskytnutých výukových materiálu, formy výuky a uplatnění získaných znalostí.

Věra Václavková členka představenstva Armaturka Krnov, a.s.

Anglický prázdninový tábor

„Děkuji touto cestou lektorům anglického prázdninového tábora, který se uskutečnil v srpnu 2009 v Luhačovicích. Lektoři jsou dle sdělení mé dcery Petry skvělí, úžasní, prostě super. Dcera se báječně bavila ( a to nejen anglicky). Děkuji, že děti nezažily ani minutu nudy, celý den byl perfektně naplánován a lektoři se neustále dětem věnovali. Příští prázdniny nashledanou!“

Ing. Ivana Kociánová

Vynikající lektorský tým

Společnost ABECEDA s.r.o. je naším dlouholetým hlavním partnerem při plánování jazykové výuky zaměstnanců. Spolupráce se zástupci jazykové školy ABECEDA je vždy velmi vstřícná a flexibilní v uspokojení našich specifických požadavků při organizace výuky.

Značný podíl na úspěšnosti a efektivitě studia s ABECEDOU má vynikající lektorský tým, který po dobu zajišťování naší zakázky (od r. 2005) zůstává téměř neměnný. Zaměstnanci MMO jsou na své lektory tak zvyklí, že zejména ranní hodiny výuky se pro mnoho z nich se již staly nenahraditelnou součástí pracovního týdne. Příjemná nekonformní, přátelská, ale zároveň vysoce profesionální atmosféra v kurzech zajišťuje obrovskou motivaci studentů do dalšího studia. Nejen ranní káva, která k našim hodinám již neodmyslitelně patří, dělá z jazykové výuky v ABECEDĚ nevšední zážitek, jehož hlavním cílem je jazykové vzdělávání. Avšak vzdělávání, které Vás nadchne, které probíhá v pohodě a dělá dobře nejen Vaší hlavě, ale také duši.

Pavlína Majdanicsová, referent pro vzdělávání Magistrát města Opavy

Jazyková škola ABECEDA nám nabídla řešení

Než jsme začali spolupracovat z jazykovou školou ABECEDA, potýkali jsme se při zajišťování firemní jazykové výuky s mnoha problémy. Absence v hodinách se zvyšovala a my jsme museli čelit zvyšujícímu nezájmu i rostoucí demotivaci našich zaměstnanců.

Jazyková škola ABECEDA nám nabídla řešení. Přišla s netradiční, inovativní koncepcí jazykového vzdělávání. Bylo nám doporučeno studium v intenzivních blocích metodou zrychleného učení ABECEDA. Výuka se z firemních prostor přesunula do moderně zařízených audiovizuálních učeben jazykové školy. Tím se naprosto změnila stávající koncepce jazykové výuky v naší společnosti. Dnes již víme, že to byl krok správným směrem. Zaměstnanci jsou výukou nadšeni, absence je minimální a efekt výuky v intenzivních blocích metodou zrychleného učení ABECEDA předčil naše očekávání. ABECEDA nám svým stylem a koncepcí výuky zaručuje návratnost vložených investic do jazykového vzdělávání.

Ing. Miriam Kořená, HR specialista Smurfit Kappa Czech s.r.o.

Jazykový kurz s ABECEDOU mě dokázal motivovat

S jazykovou školou ABECEDA jsem mohl na vlastní kůži zažít, jak vypadá výuka cizího jazyka jinak. Pohodově, bez stresu, v přátelské atmosféře a zároveń na velmi profesionální úrovni. Netradiční forma výuky mi umožnila oprostit se od zažitých stereotypů ve výuce, které mě vždy odrazovaly od dalšího studia.

Jazykový kurz s ABECEDOU mě dokázal motivovat a svým kreativním pojetím mě přinutil soustředit se pouze na výuku. Průběh hodiny byl tak zábavný, že mě ani nenapadlo myslet na to, kdy už hodina konečně skončí.S mými přáteli v kurzu jsme se vždy těšili na další lekci a byli zvědavi, co se příště " bude dít". Při výuce cizího jazyka jsme si hráli, zpívali a relaxovali. Všechny aktivity byli velmi záživné a dynamické. K dispozici jsme měli barevné plakáty, kartičky, obrázky a míčky. Součásti hodiny je také používání speciální audiotechniky, což pro nás všechny byla naprostá novinka. Audiotechnika nám umožnila vědomý i podvědomý polech daného textu. Zpětné vybavování slovíček a frází bylo jednodušší než při systému běžného "biflování". To všechno jsou důvody, proč s ABECEDOU již několik let úspěšně spolupracuji na úrovni firemního vzdělávání firmy FERRAM, a.s.

Břetislav Tůma, předseda představenstva FERRAM, a.s.

ABECEDA zcela pokryla naše potřeby a požadavky

Špičkový servis zahrnující konzultaci a analýzu našich potřeb v oblasti jazykového vzdělávání, profesionální prezentaci studijního plánu a celkové pojetí výuky v naší společnosti nás přesvědčila o tom, že ABECEDA je tím pravým partnerem pro spolupráci. Jako vysoce profesionální jsme ohodnotili předložení profilů lektorů a vstřícnou komunikaci ze strany manažera jazykové výuky ABECEDA

ABECEDA zcela pokryla naše potřeby a požadavky. Na špičkové úrovni zajistila výuku angličtiny a ruštiny formou skupinové i individuální výuky, konverzační kurzy s rodilým mluvčím pro oba jazyky, kurzy češtiny pro cizince přes ruštinu a angličtinu, a individuální kurzy pro TOP management naší společnosti. U všech kurzů jsme zvolili pro nás zcela nový přístup k výuce cizích jazyků – a sice studium v intenzivních blocích metodou zrychleného učení ABECEDA. Za zmínku jistě stojí profesionální dvoujazyčné zpracování nabídky a mimořádně osobní přístup při výběrovém řízení na dodavatele jazykových kurzů.

Věra Bravencová, personální referentka ARAKO spol. s r.o.

 

 

  abeceda - fotogalerie abeceda - video
Fotogalerie   |   Videa   |   Youtube kanál
 
Vyzkoušejte si vstupní jazykový test k zařazení do jedné z osmi nabízených jazykových úrovní.

 
Máte otázky nebo se chcete na něco zeptat sami? Zde přinášíme otázky a odpovědi pro Váš snadnější jazykový přehled.
 
Zde naleznete hodnocení a komentáře našich studentů kteří se zůčastnili jazykové výuky v rámci týdenních kurzů, kurzů pro veřejnost, firemní kurzů nebo individuální výuky.
Jazyková škola ABECEDA - specialista na intenzivní jazykové kurzy | Kurzy angličtiny, firemní kurzy, Angličtina pro děti, překlady a tlumočení Úvod | Nahoru

© 2010 - 2018 Infocity hosting & B7 design - webdesign studio Ostrava
Ochrana osobních údajů | Kontakty