O ABECEDĚ


  Kategorie

Zvolte jazyk

Jazyková úroveň (více o úrovních »)

Místo kurzu

 
Hodnocení studentů 4.7/5 Podrobně (93.11%)

O Abecedě / Nejčastější dotazy (FAQ)

Nejčastější dotazy (FAQ)

Neumím vůbec nic. Je kurz vhodný i pro úplné začátečníky?

Určitě ano. Ucelená série jazykových kurzů je přizpůsobena různým úrovním znalostí. Naše kurzy pochopitelně začínají na úrovni úplných začátečníků a pokračují přes tzv. věčné začátečníky a středně pokročilé až po pokročilé. Jednotlivé úrovně pokročilosti vždy vyžadují specifický přístup. Například, většina středně pokročilých relativně snadno čte, rozumí gramatickým jevům, ale v důsledku nedostatku slovní zásoby a cviku se bojí mluvit. Příslušný kurz tedy podporuje především jistotu projevu. Absolvování ucelené série velmi prohlubuje a upevňuje efekt jednotlivých speciálně zaměřených kurzů.

Co se může úplný začátečník na 1 týdenním kurzu naučit?

Úplný začátečník je schopen po týdnu složit jednoduché věty v přítomném čase, které použije při základní komunikaci, např. v cizině. Je to ideální vstup do jazyka a vynikající základ pro další studium. Naopak, pokročilí díky dokonalému týdennímu soustředění zaznamenávají výrazný posun zejména v mluveném projevu. V každém případě naši klienti odjíždějí vysoce motivováni k dalšímu studiu.

Myslím, že už jsem zkusil všechno a výsledek žádný. Nemám talent na jazyky, možná už jsem starý...

Po mnohaleté praxi máme bohaté zkušenosti s lidmi, kteří nejsou příliš jazykově nadaní. Právě pro tuto skupinu lidí je naše metoda obzvlášť povzbuzující a vhodná. Jazykový kurz Vás posune o výrazný kus dopředu, získáte určitou jazykovou úroveň, na kterou pak můžete jakýmkoliv způsobem navázat: klasickou jazykovou školou, soukromými lekcemi, nebo, pochopitelně, vyšším kurzem naší série.

Není lepší vyrazit do zahraničí, nechat se hodit do vody a plavat?

Pobyt v cizojazyčném prostředí je velmi důležitou fází při studiu jazyka. Z hlediska systematického přístupu ke studiu je však odborníky považován za efektivní až v okamžiku, kdy už máte alespoň základní slovní zásobu a ovládáte běžně užívanou gramatiku. Teprve tehdy výrazně profitujete z možnosti všechno vyzkoušet v praxi.

Jsem začátečník a potřebuji mít co nejrychleji v mém profesním životopise uveden certifikát o jazykové znalosti. Za jak dlouho toho dosáhnu?

V naší škole máme odborníky, kteří Vám zdarma poskytnou jazykové poradenství. Na základě krátkého pohovoru s Vámi provedou analýzu Vaší potřeby a Vy si spolu s námi naplánujete svůj studijní plán. Váš studijní plán bude obsahovat několik krátkodobých cílů, které povedou k naplnění Vašeho požadavku.

Pokud si zvolíte některou z intenzivních forem studia, dosáhnete Vašeho požadavku velmi rychle.

Nenašli jste odpovědi na vaše otázky? Kontaktujte nás.

 

 

  abeceda - fotogalerie abeceda - video
Fotogalerie   |   Videa   |   Youtube kanál
 
Vyzkoušejte si vstupní jazykový test k zařazení do jedné z osmi nabízených jazykových úrovní.

 
Máte otázky nebo se chcete na něco zeptat sami? Zde přinášíme otázky a odpovědi pro Váš snadnější jazykový přehled.
 
Zde naleznete hodnocení a komentáře našich studentů kteří se zůčastnili jazykové výuky v rámci týdenních kurzů, kurzů pro veřejnost, firemní kurzů nebo individuální výuky.
Jazyková škola ABECEDA - specialista na intenzivní jazykové kurzy | Kurzy angličtiny, firemní kurzy, Angličtina pro děti, překlady a tlumočení Úvod | Nahoru

© 2010 - 2018 Infocity hosting & B7 design - webdesign studio Ostrava
Ochrana osobních údajů | Kontakty