O ABECEDĚ


  Kategorie

Zvolte jazyk

Jazyková úroveň (více o úrovních »)

Místo kurzu

 
Hodnocení studentů 4.7/5 Podrobně (93.11%)

O Abecedě / O společnosti

O ABECEDĚ

Jazyková škola ABECEDA – Váš průvodce na cestě za jazykovým triumfem

Naše filosofie je jednoduchá ... "bavte se jazykem"

Od samotného založení jazykové školy je naší hlavní prioritou naučit klienty v co nejkratší době používat cizí jazyk. Již 17 let rozvíjíme intenzivní konverzační kurzy tak, aby klient po absolvování kurzu byl spokojen s poměrem jazykového zlepšení a vynaloženými financemi. Naším cílem není kvantita, ale kvalita. ABECEDA jako středně velká škola je celým svým přístupem zaměřená na osobní kontakt se studentem, kdy se stáváme jeho poradci a průvodci za konečným jazykovým triumfem.

Zkušenosti získané z našeho nejúspěšnějšího produktu „týdenního kurzu“ automaticky převádíme do ostatních kurzů pro firmy, veřejnost i děti tak, aby i tyto kurzy byly stejně efektivní a úspěšné jako ty týdenní.

Naše vize

Malý krok v jazykovém vzdělání znamená velký krok pro život. Snažíme se být partnery našich klientů a cítíme se být spoluodpovědní za rozšíření spektra jejich osobních možností.

Jedinečnost

ABECEDA byla jedna z prvních škol, které začaly v ČR používat netradiční způsoby učení. Naší snahou je ukázat lidem rozdíl mezi zastaralými „tradičně školně učebnicovými“ metodami a moderním systémem výuky, který skutečně vede k rychlému osvojení jazyka a aktivní konverzaci. Ve své stručné podstatě se jedná o kombinaci více učebních metod, které zahrnují např. sugestopedické a relaxační techniky, použití interaktivní tabule, DVD nebo speciálních sluchátek pro opakovaný poslech. Tato kombinace Vás hravou formou doslova připoutá ke studiu.

 

Kdo jsou naši klienti?

Našimi klienty jsou lidé, kteří se rozhodli naučit se cizí jazyk rychle a efektivně. Mají jasný cíl a vědí, že aktivní zvládnutí jazyka jim zlepší život a v budoucnu přinese mnoho osobních výhod.

Manažer vzdělávání

Manažerem vzdělávání v naší škole je na Karlově univerzitě vystudovaný pedagog angličtiny, němčiny a specialista na pomoc při poruchách učení, který je garant metody zrychleného učení. Zároveň je trenér lektorského týmu v oblasti měkkých dovedností, odborných pedagogických a didaktických schopností a nových trendů v oblasti vzdělávání. Dohlíží na metodickou a didaktickou správnost při přípravě a realizaci výukového procesu, zajišťuje supervize lektorského týmu a zodpovídá za kvalitu lektorských služeb ve společnosti. Díky jeho již bezmála dvacetileté praxi v oblasti nejen vzdělávacího procesu, ale i vrcholového sportovního tréninku je pro lektory zásobárnou motivačních technik, kreativních stimulů a stále nových nápadů, které posunují společnost dále kupředu. Svůj tým vede v přátelském duchu a dokáže lektory nadchnout pro společný zájem. Jeho podněty jsou natolik přínosné, že lektoři vítají pravidelná setkání, která vedou k jejich neustálému osobnímu růstu a tím k výsledné spokojenosti studentů.

O našich lektorech

Od vzniku společnosti řídíme a směřujeme lektorský tým nejen k dílčím úspěchům jednotlivců, ale i k týmovému duchu, čímž vedeme celou společnost k vysokému výkonu. Při výběru lektorů klademe vysoký důraz na jejich vzdělání a praxi. Takže v našem kolektivu máme pouze lektory se zkušenostmi získanými na zahraničních stážích v USA a Anglii nebo vysokoškolsky vystudované pedagogy.

Zázemí

Naše škola Vám nabízí velmi příjemné zázemí, kde se cítíte více jako doma než ve škole. Čekají na Vás moderní technikou vybavené učebny s netradičním uspořádáním relaxačních křesel. O přestávce je pro Vás zdarma vždy připraveno drobné občerstvení, jenž Vám zaručeně zvedne chuť ke studiu.

Slovo závěrem

Víme jistě, že s ABECEDOU se může dříve či později naučit cizí jazyk každý z Vás.

 

 

  abeceda - fotogalerie abeceda - video
Fotogalerie   |   Videa   |   Youtube kanál
 
Vyzkoušejte si vstupní jazykový test k zařazení do jedné z osmi nabízených jazykových úrovní.

 
Máte otázky nebo se chcete na něco zeptat sami? Zde přinášíme otázky a odpovědi pro Váš snadnější jazykový přehled.
 
Zde naleznete hodnocení a komentáře našich studentů kteří se zůčastnili jazykové výuky v rámci týdenních kurzů, kurzů pro veřejnost, firemní kurzů nebo individuální výuky.
Jazyková škola ABECEDA - specialista na intenzivní jazykové kurzy | Kurzy angličtiny, firemní kurzy, Angličtina pro děti, překlady a tlumočení Úvod | Nahoru

© 2010 - 2018 Infocity hosting & B7 design - webdesign studio Ostrava
Ochrana osobních údajů | Kontakty